Az IntroWeb
Karrier
Referencia
Ügyfeleinknek
Elérhetőség
GINOP pályázat
Pályázat
Adatkezelés

IntroWeb Kft.

projektmenedzser-es-szupporter.jpg

ProjektMenedzser és Szupporter

ProjektMenedzser és Szupporter (WEB, CRM, ERP, E-MAIL)
Jelentkezési határidő:
Keresed a kihívásokat?
Úgy érzed átlagon felüli kommunikációs képességekkel rendelkezel, végletekig precíz vagy?
Érdeklődsz a keresőoptimalizálás és az Online marketing iránt?
Csábít egy CRM rendszer, esetleg egy ERP rendszer? Gyere és csatlakozz!

Feladataid a következők lesznek:

  • Weboldalak kivitelezésének koordinálása és felügyelete a tervezéstől, a kivitelezésen keresztül egészen az ügyfeleknek történő átadásig.
  • A tervezői és fejlesztői csapattal történő rendszeres egyeztetés.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, felmerülő kérdésekkel kapcsolatos egyeztetés.
  • Elkészült weboldalak platform és böngésző független tesztelése.
  • Készülő weboldalaink keresőoptimalizálása.
  • Weboldalakon megjelenő tartalmak szerkesztése, esetenként kreatív szövegek írása.
  • Ügyfeleink közösségi oldalainak (Facebook, Instagram) menedzselése, karbantartása.
  • CRM- és ERP rendszer bevezetésében, implementálásában és azok használatának támogatásában való részvétel.
  • Az elkészült weboldalakkal kapcsolatos operatív feladatok ellátása.
  • Elektronikus céges levelezések támogatása, szupportja.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ha nem idegen számodra a keresőoptimalizálás fogalma és a Google Analytics
  • Ha menedzseltél már Facebook, Instagram vagy AdWords fiókot
  • Ha használtál már valamilyen CRM rendszert vagy ERP rendszert
  • Informatikai hálózati alapismeretek
  • Weboldal tesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Monoton munkatűrés
  • Logikus, átfogó gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként
  • Szakmai fejlődési lehetőség és támogatás
  • Munkakörnyezet, eszközök
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Beszélt nyelvek

  • Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Számítógép-felhasználói ismeretek

  • Microsoft Excel - alapok
  • Microsoft Word - haladó
  • Google Analytics - alapok
  • Google Webmester - alapok
  • Adobe Photoshop - alapok
  • Microsoft Windows - haladó
  • Bármilyen CRM-, ERP rendszer - alapok

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

  • Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmas gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Meggyőzőerő
  • Pénzügyi tudatosság
  • Ügyfélközpontúság
  • Eredményorientáltság
  • Tanulás, fejlődés iránti hajlandóság
  • Rendszerben való gondolkodás, összrálátás képessége
  • Lojalitás
  • Jó csapatjátékos

Akkor itt a helyed, jelentkezz!

(A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges az elektronikus levélben.)