Az IntroWeb
Karrier
Referencia
Ügyfeleinknek
Elérhetőség
Adatkezelés

IntroWeb Kft.

Online marketing gyakornok

Online marketing
Jelentkezési határidő:
Cégünk elsősorban kis- és középvállalkozások számára kínál megoldásokat interneten történő megjelenésükre, marketingtevékenységükre vonatkozóan. Egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként most kipróbálhatod magad online marketing gyakornoki pozícióban.

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • Content marketing – Facebook, Instagram posztok létrehozása, a posztokhoz képek szerkesztése
  • Részvétel a marketing meetingeken – A cég marketingcsapatával közösen dolgoztok majd az ügyfelek kampányain, ahol megvalósíthatod a saját ötleteidet, friss, kreatívenergiát tehetsz a tervezési folyamatba.
  • Piackutatás, elemzés – A csapat számára versenytárselemzéseket, kimutatásokat készítesz, amelyeket a meetingeken prezentálsz majd.
  • Adminisztráció – Hogy nyomon követhesd a munkádat, megtanulsz egy feladatkezelőrendszerben dolgozni, ami később hasznodra válik majd.

Téged keresünk, ha:

  • Még legalább két féléven keresztül rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal kommunikáció, marketing, gazdasági vagy kereskedelmi területen;
  • rugalmas munkarendben legalább heti 20 órát nálunk tudsz tölteni (egyeztetés alapján);
  • nem okoz gondot, hogy másokkal együttműködve, de időnként önállóan kell dolgoznod;
  • kreatívan és vagányan kommunikálsz a social media felületeken
  • otthonosan mozogsz a social media-ban (Facebook, Instagram, Pinterest)
  • előny, ha ismered a Facebook hirdetéskezelő, Google Analytics, Google Ads rendszereket
  • előny, ha ismersz valamilyen képszerkesztő programot (Canva, Photoshop, InDesign, stb.)

Mit kapsz cserébe?

  • Releváns tapasztalatot az online marketing területén.
  • Felelősségteljes pozíciót, ahol nem csak kávét kell főznöd (kizárólag akkor, ha jól esik).
  • Szabadkezet egyes részfeladatok megoldásában. (Természetesen a csapat mindig a segítségedre lesz.)
  • Segítőkész, jó fej emberekkel teli csapatot és igényes munkakörülményeket.
  • Ha kellően lelkes vagy, akkor az online marketing nagyobb területére is rálátást szerezhetsz. Rajtad múlik, hogy mennyit veszel ki a nálunk eltöltött időből.

Fényképes önéletrajzodat küldd el a marketing@introweb.hu e-mail címre. Az önéletrajzok alapján történő előszűrés után egy izgalmas feladatot is kapsz majd, amiben már előzetesen megmutathatod tudásod!