Az IntroWeb
Karrier
Referencia
Ügyfeleinknek
Elérhetőség
GINOP pályázat
Pályázat
Adatkezelés

IntroWeb Kft.

Online marketing munkatárs

Online marketing
Jelentkezési határidő:
Cégünk elsősorban kis- és középvállalkozások számára kínál megoldásokat interneten történő megjelenésükre, komplett marketingtevékenységükre vonatkozóan. Egy fiatalos, lendületes csapat legújabb tagját keressük, teljes 8 órás munkaidőben.

A következő feladataid lesznek:

  • Ügyfeleink Facebook és Instagram oldalainak kezelése (posztok megírása és feltöltése/időzítése, egyszerű képek szerkesztése).
  • Hírlevél szerkesztés, kiküldés.
  • Részvétel a marketing meetingeken, kreatív és proaktív kampánytervezés.
  • Piackutatás, elemzés (versenytárselemzések, kimutatások készítése és prezentálása).
  • Adminisztráció, havi riportok készítése.

Te vagy az emberünk, ha:

  • Kommunikáció, marketing, gazdasági vagy kereskedelmi területen szereztél végzettséget, vagy van releváns szakmai tapasztalatod.
  • Ismered a social media felületeket (Facebook, Instagram, Pinterest).
  • Kreatívan és vagányan kommunikálsz a social media felületeken, van stílusod.
  • Ismered a Google Analytics felületét.
  • Nem okoz gondot, hogy másokkal együttműködve, de gyakran önállóan kell dolgoznod.
  • Nyitott vagy a tanulásra és fejlődésre, új marketing kompetenciák megszerzésére.
  • Előny, ha ismersz valamilyen képszerkesztő programot (Photoshop, Canva, stb.).
  • Szintén előny, ha ismered a Business Facebook vagy Google Ads felületeit.

Amit mi nyújtunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk.
  • Teljes munkaidő, napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig.
  • A cég marketingcsapatával közösen dolgoztok majd az ügyfelek kampányain, ahol megvalósíthatod a saját ötleteidet, friss, kreatívenergiát tehetsz a kampánytervezésekbe.
  • Szabadkezet egyes részfeladatok megoldásában. Természetesen a csapat mindig a segítségedre lesz!
  • Családias, jó hangulatú környezet, kávé, tea és minden földi jó.

Ha szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, fényképes önéletrajzodat küldd el a marketing@introweb.hu e-mail címre. Az önéletrajzok alapján történő előszűrés után egy izgalmas feladatot is kapsz majd, amiben már előzetesen megmutathatod marketing tudásod!